Vjezdové brány od Just Doors.Vjezdové brány  Praha, Ústí nad Labem, LiberecNabízíme vjezdové brány v provedeních samonosná brána, posuvná brána po kolejnici, křídlová otočná brána. Ovládání vjezdové brány si můžete vybrat mezi mechanickým či s elektrickým. Jejich rozdělení do těchto skupin je podle způsobu jejich otevírání.

Samonosné posuvné brány jsou jednou z možností vjezdu na Váš pozemek. Jedná se o nejoblíbenější typ vjezdové brány. Výhodou této brány je minimální údržba zejména v zimních měsících, (odklízení sněhu). Nevýhodou posuvné brány je potřeba dostatečného prostoru pro vynesení.

Posuvná brána po kolejnici je alternativou samonosné vjezdové brány s tím rozdílem, že posuv probíhá po ocelové povrchové vodící kolejnici. Tím je nutné brát zřetel na údržbu této kolejnice, zvlášť v zimních měsících. Její výhodou je absence "vynášecího ramene", jako u samonosných bran o tím menší náročnost na boční prostor.

Křídlová otočná brána v provedení jednokřídlá, nebo dvoukřídlá, je známou klasikou tohoto druhu výrobku. Křídla se zpravidla zavěšují na panty s možností optimálního seřízení. Tato bránase hodí všude tam, kde není dostatečný boční prostor pro vynesení brány. Křídlové brány se mohou otevírat na pozemek nebo ven.

Výplně mohou být rozdílné. Vždy se řídíme přáním zákazníka. Jako výplně bran se používá dřevo, ocelové profily, Tahokov, plastové plotovky atd.